Web Sitesi Tasarımı

Mükemmel tasarlanmış web siteniz sayesinde var olan müşterilerinizle bağlantıda kalın, yeni müşterilere ulaşın ve ürün ve hizmetlerinizi tanıtın.

Website

Günümüzde web siteleri, işletmelerin potansiyel müşterileri ile ilk teması gerçekleştirdikleri mecralar. Bu sebeple işletmenizin hikayesini doğru ve etkili bir şekilde anlatmayı başaran, potansiyel müşterilerinize ihtiyaç duydukları bilgiyi sağlayan, etkileyici ve kullanışlı bir web sitesine sahip olmalısınız.

Web siteniz aracılığıyla mevcut müşterileriniz ile olan iletişiminizi canlı tutabilir, gelecekteki müşterilerinize ulaşabilir, işletmenizi ve ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Kimsiniz? Nerede faaliyet gösteriyorsunuz? Ne vadediyorsunuz? Rakiplerinizden farkınız ne? Tüm bunları ve daha fazlasını anlatacağınız en değerli mecra, web sitenizdir.

Tüm bunların yanı sıra web siteniz, müşterilerinizin internette sizi aradıklarında karşılaştıkları ilk sayfadır. Bu sebeple iyi bir izlenim yaratmak ve duygusal bir bağ kurmayı başarmak için etkileyici bir web sitesine sahip olmalısınız.

Her geçen sene artan internet kullanımıyla hedef kitlenize ulaşmanın ve verimli bir iletişim başlatmanın en önemli gerekliliklerinden olan kurumsal ve SEO uyumlu web sitesi ile işletmenizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Web Sitesi Tasarımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Web siteniz, işletmenizin online mecradaki vitrinidir. İşletmenizi dünyaya nasıl tanıtmak istiyorsunuz? Nasıl bir izlenim yaratmak istiyorsunuz? Web siteniz tasarlanırken bunları göz önünde bulundurmalısınız.

İşletmenizin hikayesini anlatmanın yanı sıra, web siteniz kullanıcı dostu olmalı ve işletmenizin pazarlama hedeflerine hizmet etmelidir. Bu sebeple, kurumsal web sitenizi hazırlarken aşağıdaki unsurlara dikkat etmelisiniz:

  • Müşteri Analizi: Müşterileriniz kimler, neden hoşlanırlar, neden hoşlanmazlar? Web sitenizi yaratırken bu soruların cevaplarına önem vermelisiniz.
  • Sektör Analizi: İşletmenizin web sitesi, sektörün gerekliliklerine uygun olmalıdır.
  • SEO Uyumlu: Potansiyel müşterileriniz Google’da ya da diğer arama motorlarında ürünlerinize/hizmetlerinize dair bir arama yaptığında karşılarına işletmenizin web sitesi çıkmalıdır.
  • Mobile Uyumlu (Responsive) Web Tasarımı: Günümüzde internet trafiğinin %50.13’ü, mobil cihaz kaynaklıdır. Bu sebeple işletmenizin web sitesi, mobil cihazlara uyumlu olmalıdır.
  • Site Açılış Hızı: İçinde yaşadığımız bu baş döndüren zamanda kimse bir web sitesinin açılmasını beklemekten hoşlanmıyor. Bu sebeple web siteniz mümkün olan en kısa zamanda açılmalı ve ziyaretçilerinizi karşılamalı.
  • Kolay Kullanılabilir ve Çok Yönlü Bir Panel: Web sitenizi sık sık ve rahatlıkla güncelleyebilmeniz, yeni içerik ve görseller ekleyebilmeniz için kullanışlı, anlaşılır ve çok yönlü bir panele ihtiyaç duyarsınız. SEO uygulamaları, reklam kodları ve benzer ihtiyaçlarınızı yazılımcıya gerek duymadan çözebilmeniz için web siteniz tasarlanırken uygun bir panele sahip olduğunuzdan da emin olun.
  • Tecrübeli Bir Web Tasarım Ajansı: Etkili ve şık bir web sitesi hazırlamak için yalnızca web tasarım uzmanı ile çalışmak yeterli değildir. Web sitesi tasarlanırken aynı zamanda 360 derece dijital pazarlama dinamikleri göz önünde bulundurulmalı, SEO ve Google Ads ile uyumlu içerikler üretilmelidir. Bu sebeple Dijital Karma’da kurumsal web siteleri tasarlarken Web Tasarım Uzmanının yanı sıra Sosyal Medya Uzmanı, Dijital Pazarlama Uzmanı ve SEO Uzmanından oluşan, deneyimli ve yaratıcı bir ekiple çalışırsınız.

Neden İyi Bir Web Sitesine İhtiyacınız Var?

Web siteniz, markanızın dışarı açılan yüzüdür. Mevcut müşterileriniz, potansiyel müşterileriniz ve iş ortaklarınız sizinle ilk teması gerçekleştirmek için önce web sitenizi ziyaret ederler. Bu sebeple iyi bir ilk izlenim bırakmak, hedef kitlenizle etkili bir iletişim kurmak, markanızı dünyaya tanıtmak için iyi bir web sitesine sahip olmalısınız.

Kurumsal bir imaj çizmek, güvenilir bir işletme olduğunuzu göstermek ve markanızın hikayesini anlatmak için web sitenizi tasarlamaya bugün başlayın.

Web Tasarım Süreçlerimiz

Size eşsiz bir web sitesi verebilmek için detaylı ve titiz bir web tasarım süreci sunuyoruz:

Planlama. Bu aşamada web sitenizi ana hatlarıyla, ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde planlıyoruz.

Tasarım: Bu aşamada sektörünüze, müşterilerinizin beklentisine ve marka imajınıza uygun bir tasarım geliştiriyoruz.

Yazılım: Bu aşamada tasarlanan arayüz HTML-CSS-JS kodlarına dökülerek önce front-end süreci tamamlanıyor, akabinde hazırlanan statik sitemiz CMS panel entegrasyonu yapılarak sizin yönetebileceğiniz dinamik bir siteye dönüştürülüyor.

Test: Yaratım süreci tamamlanan web sitenizi farklı cihaz ve tarayıcılarda test ediyor, olası sorunları tespit edip çözüyoruz.

Yayın: Web tasarım sürecimizin son adımında da yeni web sitenizi yayına alıyoruz.

Web Tasarım Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Web tasarım süreçlerimizin fiyatları esneklik göstermektedir. Tercih ettiğiniz tasarım, kullanılacak teknoloji ve talep ettiğiniz uygulamalar doğrultusunda web sitenizin fiyatı değişiklik göstermektedir.

Web Tasarım Çalışması Ne Kadar Sürer?

Dijital Karma ekibi olarak hedefimiz size ihtiyaçlarınızı tamamıyla karşılayan, şık ve kullanışlı bir web sitesi sunmak. Bu doğrultuda web tasarım süreçlerimiz sizin taleplerinize ve kullanılacak teknolojilere göre farklılıklar göstermektedir.

Karma’nızı Yükseltin!

Alanında uzman, tecrübeli ve heyecan dolu bir ekiple işletmenizin karmasını yükseltin!

Dijital Karma ailesi olarak markanızın bilinirliğini arttırmak, potansiyel müşterilerinize ulaşmak, marka imajınızı desteklemek için özgün web tasarım çözümleri sunuyoruz.

Web sitenizi kolaylıkla yönetebilmeniz, yeni içerik ve görselleri zorlanmadan entegre edebilmeniz için herkesin kolaylıkla kullanacağı bir yönetim paneli sunuyor ve zorlandığınız ya da yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an size destek oluyoruz.

İşletmeniz için eşsiz bir web sitesi kurmak ve markanızın değerini yükseltmek istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin.