Hakkımızda

Dijital Karma, dijital pazarlamada 360 derece yaklaşımını benimseyerek markanız için yenilikçi çözümler üreten, tam donanımlı bir dijital pazarlama ajansıdır.

Dijital Karma müşterilerin önceliğini ön planda tutarak çalışan ve dijital alanda 360 derece hizmet sunan bir dijital pazarlama ajansıdır. Yoruma dayalı olmadan, çeşitli analizler ve raporlamalar ile stratejiler geliştirerek markaların bilinirliğini artırmak, satış odaklı çalışan firmalar için potansiyel müşterilerine kısa sürede az maliyetle ulaşmak hedefimizdir. Her türlü sektörden uluslararası müşterileri ve deneyimli kadrosu ile yalnızca Türkiye’de değil Amerika’da da hizmet sunan, bir şubesi Türkiye’de diğer şubesi Amerika’da olan Dijital Karma misyon olarak kısa sürede daha çok büyümeyi hedeflemektedir.

Dijital Karma’nın uzman olduğu konular ve sunduğu hizmetler; Web site tasarımı, SEO, Google Ads, Sosyal Medya Yönetimi ve Sosyal Medya Reklamları, Fotoğraf çekimi ve Prodüksiyon alanlarıdır. Çalışma modelimizi müşteriler ile birebir yapılan toplantılarda birlikte belirliyor ve onların ihtiyaçlarına yönelik bir çalışma planı oluşturuyoruz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına özel çalışma stratejileri oluşturarak, standartların dışında yaklaşımımız ile farklı ve butik bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Markalarımızı ilk günden beri Dijital Karma Ailesi içinde benimseyerek, titizlikle çalışıp her detaya önem veriyoruz.

Dijital Karma, global bir ajans olmanın artısı olarak sadece yurt içi değil yurt dışı dinamiklerine de 360 derece hakimdir. Profesyonel ekibimizin ve global yapımızın vermiş olduğu tecrübe, her sektörden markalarla yapmış olduğumuz iş birlikleri sayesinde doğru hedef kitle belirleme konusunda uzmanlığımız ile potansiyel müşterilerinize kısa sürede ulaşmanızı sağlıyoruz. Dinamik ve sürekli kendini geliştiren ekibimiz ile yenilikleri takip ediyor, gelişmelere ayak uydurarak stratejilerimizi şekillendiriyoruz. Önceliğimiz sunduğumuz tüm hizmetlerde sizlerle şeffaf bir iletişim kurmak. Markalarla çalışmaya başladığımız ilk günden beri tüm panelleri paylaşarak yaptığımız işleri detaylı şekilde aylık olarak raporluyor, 7/24 ulaşılabilirliğimiz ile sizlere destek oluyoruz.